تبلیغات

 

میداس نام وسیله ای ساده و ارزان قیمت برای اصلاح پشت گردن است و بهترین نتیجه را به شما می دهد بوسیله این دستگاه پشت گردن شما هرگز زخم نخواهد شد در شبکه تلویزیونی جم تبلیغ این محصول را دیده اید Gem Tv دریچه ای برای معرفی این محصول است ولی به دلیل بالا بودن قیمت های تبلیغات در شبکه های تلویزیونی و تی وی شاپینگ اقدام به فروش این محصول در اینترنت با قیمت ارزان تر کرده ایم . نماینده توزیع دستگاه اصلاح گردن میداس در ایران :

دستگاه اصلاح پست گردن میداس

قیمت : 25000 تومان

دکمه خرید پستی دستگاه میدان

حتما توجه کرده اید که همه ی ما قبل از حضور در یک جلسه ی مهم ساعت ها ذهن خود را مشغول نحوه ی ظاهر خود برای بهتر حضور یافتن در آن جلسه کره ایم. مسئله ای که به عقیده ی همه تاثیر گذاری ما را در هنگام حضور چندین برابر خواهد کرد که البته همینطور هم هست.

یکی از مهمترین دغدغه های هر شخص داشتن یک اطلاح کامل و بی نقص و البته به موقع است . آمارها نشان میدهد که به طور میانگین 90 درصد از مردان ترجیح میدهند که با اطلاح کامل در جمع حضور داشته باشند و باز هم طبق آمار به طور میانگین یک اصلاح کامل برای آقایان سه دقیقه و نیم زمان میبرد.

اما یک اطلاح کامل شامل چه چیزهایی میتواند باشد؟

مسلماً علاوه بر اصلاح صورت ، اصلاح و خط انداختن پشت گردن هم می تواند از پارامترهای مهم یک اصلاح کامل باشد. اما متاسفانه تا به امروز همیشه نیاز به کمک یک شخص دوم احساس میشده و به تنهایی نمی توان از عهده این کار برآمد.

تااینکه برآن شدیم تا با کمک طراحان کوشای خود محصول میداس را به شما عزیزان تقدیم نماییم.

دستگاه میداس شامل یک قطعه با ابعاد مناسب برای پشت گردن است ، انعطاف بالا و قابلیت شکل گیری قطعه این امکان را میدهد که برای پشت گردن افراد مختلف با سایز ها و شکل های متفاوت مناسب باشد. بر روی این قطعه تعدادی خشاب مناسب برای قرار گرفتن تیغ تعبیه شده و این امکان را به کاربر می دهد مه تیغ را تعویض نماید. این خشاب ها با گونه ای طراحی شده اند که حداکثر محافظت از گردن در برابر بریدگی توسط تیغ به عمل می آید.

 

 

دستگاه اصلاح پشت گردن میداس

دستگاه اصلاح پشت گردن میداس

 

دستگاه اصلاح پشت گردن میداس

+ نوشته شده توسط All-girlwatch در شنبه، ۱۷ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۲۳ بعد از ظهر، ۳۴۳ بازدید ، بدون دیدگاه
برچسب‌ها: قالب میوه، قالب دسر، پاپ چف، پاپ شف، قالب میوه پاپ چف، قالب میوه پاپ شف
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha